Atribuită Anunț de participare

Furnizare : Angiograf monoplan de tavan cu accesorii pentru cardiologie interventionala

Număr anunț
CN1056984
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
VELMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29403699)
Cod CPV
33111720-4 · Aparate de angiografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.400.000 RON
Valoare atribuită
12.398.750 RON
Data publicării
06.07.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1112867
Termen limită
24.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 129-412170
Documentație de atribuire
DF1183697

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 4
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386

Valoare atribuită

12.398.750 RON

din 12.400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.