Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,2% sub estimat
Computere personale si portabile de tip laptop
- Număr anunț
- CN1057110
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.211.860 RON
- Valoare atribuită
- 785.624 RON 35,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1112492
- Termen limită
- 11.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 131-416901
- Documentație de atribuire
- DF1184208
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- FisaDate_DF1184208.pdf
- Formulare.pdf.p7m
- Formulare.rar.p7m
- Proiect de contract.pdf.p7m
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 1.211.860 RON Adjudecat: 785.624 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computere personale de tip A | 40.560 RON | Anulat | — |
| 2 | Computere personale de tip B | 8.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 573.074 RON |
| 3 | Computere personale de tip C | 8.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Computere personale de tip D | 621.000 RON | — | |
| 5 | Computere personale de tip E | 151.200 RON | — | |
| 6 | Computere portabile tip A | 129.600 RON | Anulat | — |
| 7 | Computere portabile tip B | 253.500 RON | S.C. LISTA TECH SRL | 212.550 RON ↓16,2% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LISTA TECH SRL CUI RO 21654407
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALIVE DEALS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO41475236
Valoare atribuită
785.624 RON
din 1.211.860 RON estimat
35,2%
Adjudecat la 64,8% din estimat · economie 426.236 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.