Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE ECHIPAMENT LC MS( Lichid cromatograf cuplat cu spectometru de masa ).
- Număr anunț
- CN1057109
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA (CUI 3721958)
- Furnizor / câștigător
- ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.495.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.495.000 RON
- Data publicării
- 08.07.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1112880
- Termen limită
- 11.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 131-418866
- Documentație de atribuire
- DF1184017
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. CUI RO 6645731
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Valoare atribuită
1.495.000 RON
din 1.495.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro