Anulată Anunț de participare

Innoirea parcului de vehicule destinate transportului public, in orasul Ineu, jud. Arad

Număr anunț
CN1055990
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.015.539,40 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
08.06.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1111571
Termen limită
16.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 110-342549
Documentație de atribuire
DF1181186

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 6.015.539,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autobuze nepoluante de 10 m (+ 1 m) si 3 statii de reincarcare … 4.784.864,40 RON Anulat
2 Microbuz nepoluant si o statie de reincarcare lenta 1.230.675 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.