Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de întreținere și reparații a autovehiculelor marca Ford - dssv
- Număr anunț
- CN1057097
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- UNION CARS SRL (CUI 15642718)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.000 RON
- Valoare atribuită
- 139.757,50 RON
- Data publicării
- 06.07.2023 12:20
- Anunț de atribuire
- CAN1113060
- Termen limită
- 16.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184054
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CARS SRL CUI RO15642718
Valoare atribuită
139.757,50 RON
din 129.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro