Atribuită
Anunț de participare
Furnizare de produse de ingrijire personala
- Număr anunț
- CN1057071
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.219.129,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.571.266,92 RON
- Data publicării
- 08.07.2023 01:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116403
- Termen limită
- 16.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 131-416773
- Documentație de atribuire
- DF1183971
Documente
Documentația de atribuire
- 11 PROPUNERE TEHNICA prod ingr pers 2023.xlsx.p7s
- 12 MODEL FORMULAR PROPUNERE FINANCIARA prod ingr pers 2023.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini ingrijire personala A1931.pdf.p7s
- Clauze contractuale anexa A1931 prod ingrijire pers.pdf.p7s
- FisaDate_DF1183971.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti Anexa A2814.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.219.129,58 RON Adjudecat: 1.571.266,92 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de igiena individuala studenti | 615.352,10 RON | Target Point · Target Point,FLYNG IMPEX S.R.L. 6 contracte | 951.500,88 RON |
| Target Point · contract A 8196 · 01.04.2024 | 40.902,40 RON | |||
| Target Point · contract A11137 · 28.08.2024 | 45.004,37 RON | |||
| Target Point,FLYNG IMPEX S.R.L. · contract A5699 · 14.11.2023 | 429.000,56 RON | |||
| Target Point · contract A15162 · 28.03.2025 | 47.768,24 RON | |||
| Target Point · contract A5702 · 14.11.2023 | 47.098,47 RON | |||
| Target Point · contract A18482 · 30.09.2025 | 341.726,84 RON | |||
| 2 | Produse de ingrijire personala din hartie | 603.777,48 RON | Target Point · Target Point,INEDIT CLEAN TOTAL 7 contracte | 619.766,04 RON |
| Target Point · contract A18483 · 30.09.2025 | 233.196 RON | |||
| Target Point · contract A9578 · 11.06.2024 | 15.600 RON | |||
| Target Point,INEDIT CLEAN TOTAL · contract A5700 · 14.11.2023 | 293.191,20 RON | |||
| Target Point · contract A8197 · 01.04.2024 | 10.666,56 RON | |||
| Target Point · contract A5701 · 14.11.2023 | 16.159 RON | |||
| Target Point · contract A11138 · 27.08.2024 | 21.803,78 RON | |||
| Target Point · contract A15163 · 28.03.2025 | 29.149,50 RON | |||
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INEDIT CLEAN TOTAL CUI RO34397550
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Valoare atribuită
1.571.266,92 RON
din 1.219.129,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro