Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat

Videoproiector laser UHD

Număr anunț
CN1057070
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
MAGIC VIEW SRL (CUI 17899077)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640.278,23 RON
Valoare atribuită
548.326 RON 14,4% sub estimat
Data publicării
05.07.2023 20:35
Anunț de atribuire
CAN1111623
Termen limită
07.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1183875

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAGIC VIEW SRL CUI RO 17899077
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

548.326 RON

din 640.278,23 RON estimat 14,4%

Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 91.952,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.