Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 64,4% sub estimat

Achizitie reactivi, solventi, sticlarie si consumabile de laborator

Număr anunț
CN1057066
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
44832000-1 · Solventi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.968.777,30 RON
Valoare atribuită
1.413.589,36 RON 64,4% sub estimat
Data publicării
07.07.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1117048
Termen limită
18.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 130-414353
Documentație de atribuire
DF1184072

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Estimat: 3.968.777,30 RON Adjudecat: 1.413.589,36 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul - Solventi 1.071.428,57 RON
2 Lotul – Reactivi 315.126,05 RON BIO AQUA GROUP 898.987,16 RON
3 Lotul - Sticlărie lot I (recipienți din sticlă) 575.083,13 RON
4 Lotul - Sticlărie lot II (pâlnii de separare) 102.576,14 RON
5 Lotul - Sticlărie lot III (dispensere, pipete) 391.466,95 RON Anulat
6 Lotul - Sticlărie lot IV – Termometre 39.730,92 RON MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. 23.370 RON ↓41,2%
7 Lotul - Consumabile de laborator lot I - consumabile generale d… 872.896,84 RON Anulat
8 Lotul - Consumabile de laborator lot II - consumabile extracție… 565.695 RON HYPO TECH & CONSULTING SRL,Altium International SRL 491.232,20 RON ↓13,2%
9 Lotul - Consumabile de laborator lot III – consumabile pentru s… 34.773,70 RON Anulat

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.413.589,36 RON

din 3.968.777,30 RON estimat 64,4%

Adjudecat la 35,6% din estimat · economie 2.555.187,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.