Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Echipamente IT Datacenter, sistem de videoconferință, licențe software, Servicii dezvoltare software – 3 Aplicații software dedicate

Număr anunț
CN1057054
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.189.145,19 RON
Valoare atribuită
11.097.236 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
07.07.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1128085
Termen limită
28.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 130-415525
Documentație de atribuire
DF1183820

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Subcontractanți 2
FIDA SOLUTIONS SRL CUI RO 15974040
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SMART CONTROL SRL CUI 15362947
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ESSENSYS SOFTWARE SRL CUI RO 17393982
Terți + subcontractanți 1
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

11.097.236 RON

din 11.189.145,19 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 91.909,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.