Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare pachet pompa de infuzie continua a insulinei + consumabile pentru 3 luni
- Număr anunț
- CN1045534
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.939.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.227.955 RON
- Data publicării
- 31.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1087619
- Termen limită
- 02.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 148-422909
- Documentație de atribuire
- DF1155035
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.docx.p7s
- caiet.pdf.p7s
- Ctr. subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1155035.pdf
- FORMULARE SICAP.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
5.227.955 RON
din 4.939.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro