Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de achizitie publica de service pentru echipament imagistic prin rezonanta magnetica RMN 1.5T SIGNA EXPLORER
- Număr anunț
- CN1057235
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 581.050 RON
- Valoare atribuită
- 581.050 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 16:14
- Anunț de atribuire
- CAN1114497
- Termen limită
- 16.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184412
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
581.050 RON
din 581.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro