Atribuită Anunț de participare

Simulator didactic ECDIS - Electronic Chart Display Information System

Număr anunț
CN1045584
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
NAVTRON SRL (CUI 11098746)
Cod CPV
38970000-5 · Simulator tehnic de cercetare, de testare si stiintific (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.963.700 RON
Valoare atribuită
2.963.700 RON
Data publicării
01.08.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1088774
Termen limită
05.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 149-425346
Documentație de atribuire
DF1155200

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAVTRON SRL CUI RO 11098746
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INOVUM SRL CUI RO28310745
Terți susținători 1
Appentum CUI HU23572843

Valoare atribuită

2.963.700 RON

din 2.963.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.