Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,0% sub estimat
ANALIZOARE
- Număr anunț
- CN1057260
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740.000 RON
- Valoare atribuită
- 140.000 RON 92,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1115247
- Termen limită
- 11.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 134-428997
- Documentație de atribuire
- DF1184243
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.740.000 RON Adjudecat: 140.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat Real-Time PCR | 140.000 RON | Novaintermed S.R.L. | 140.000 RON |
| 2 | Sistem de cromatografie de lichide cuplat cu spectrometru de ma… | 1.600.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 14125527
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
140.000 RON
din 1.740.000 RON estimat
92,0%
Adjudecat la 8,0% din estimat · economie 1.600.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.