Atribuită
Anunț de participare
CONSUMABILE MEDICALE I
- Număr anunț
- CN1057194
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306.720 RON
- Valoare atribuită
- 442.055 RON
- Data publicării
- 10.07.2023 09:35
- Anunț de atribuire
- CAN1110828
- Termen limită
- 16.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1184325
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Valoare atribuită
442.055 RON
din 306.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro