Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,8% sub estimat
Mai compactor
- Număr anunț
- CN1045590
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- EURODINAMIC SRL (CUI 16023680)
- Cod CPV
- 43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222.087,50 RON
- Valoare atribuită
- 153.739,50 RON 30,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2022 07:57
- Anunț de atribuire
- CAN1090674
- Termen limită
- 06.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1154917
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODINAMIC SRL CUI RO 16023680
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRITON SRL CUI RO 7424364
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Valoare atribuită
153.739,50 RON
din 222.087,50 RON estimat
30,8%
Adjudecat la 69,2% din estimat · economie 68.348 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.