Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Achizitionarea unui numar de 6 autoturisme electrice prin Programului privind reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră în transporturi, prin promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante și eficiente din punct de vedere energetic 2020-2024

Număr anunț
SCN1111894
Autoritate contractantă
Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
Furnizor / câștigător
AUTO MOLDOVA SA (CUI 7983978)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549.579,83 RON
Valoare atribuită
540.842,42 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
02.08.2022 16:40
Anunț de atribuire
SCNA1075751
Termen limită
16.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1155527

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO MOLDOVA SA CUI 7983978

Valoare atribuită

540.842,42 RON

din 549.579,83 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 8.737,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.