Anulată Anunț de participare

Achizitie de echipamente de protectie medicala, dezinfectanti, precum si alte echipamente de acest tip in cadrul proiectului "Creşterea capacităţii unităţilor de învăţământ preuniversitar de stat la nivelul comunei Slatina, Judeţul Suceava, în vederea gestionării situaţiei de pandemie generată de virusul SARS-COV-2" - cod SMIS 2014+: 143165

Număr anunț
SCN1111891
Autoritate contractantă
COMUNA SLATINA (PRIMARIA COMUNEI SLATINA) (CUI 4326841)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269.640 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
02.08.2022 16:09
Anunț de atribuire
SCNA1074588
Termen limită
19.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1155518

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 269.640 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie de echipamente de protectie medicala 118.800 RON Anulat
2 Achizitie produse pentru dezinfectare 138.600 RON Anulat
3 Achizitie produse pentru curatenie 12.240 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.