- Număr anunț
- SCN1111889
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- LUC FOR CONSTRUCT SRL (CUI 18235271)
- Cod CPV
- 03410000-7 · Lemn (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299.000 RON
- Valoare atribuită
- 508.760 RON
- Data publicării
- 02.08.2022 16:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1076534
- Termen limită
- 16.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1155470
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini lemne foc.pdf.p7s
- FisaDate_DF1155470.pdf
- Fisa de date.pdf.p7s
- model acord cadru lemne foc.pdf.p7s
- model contract subsecvent lemne foc.pdf.p7s
- model formulare lemne foc.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUC FOR CONSTRUCT SRL CUI 18235271
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DOR INVEST S.R.L. CUI RO 7712898
Valoare atribuită
508.760 RON
din 299.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro