Atribuită Anunț de participare

ATM-CL-07 Reabilitare captare rau, conducte de aductiune in comuna Arpasu de Jos si extindere front de captare si aductiune in orasul Dumbraveni, judetul Sibiu

Număr anunț
CN1057334
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
ASPIRE DESIGN SRL (CUI 33068134)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.135.247,76 RON
Valoare atribuită
42.126.427,95 RON
Data publicării
14.07.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1117585
Termen limită
22.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 135-430539
Documentație de atribuire
DF1184840

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Asociați 2
ASPIRE DESIGN SRL CUI RO33068134
REPCONS SRL CUI RO 3376230

Valoare atribuită

42.126.427,95 RON

din 42.135.247,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.