Atribuită Anunț de participare

ACHIZIȚIONARE AUTOBASCULANTĂ PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ, COMUNA PARDINA, JUDEȚUL TULCEA

Număr anunț
CN1057327
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.557.589,87 RON
Valoare atribuită
1.557.000 RON
Data publicării
14.07.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1112947
Termen limită
18.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 135-432623
Documentație de atribuire
DF1183798

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.557.000 RON

din 1.557.589,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.