Atribuită Anunț de participare

Beton si Sapa

Număr anunț
SCN1111958
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
ALS BETON SRL (CUI 13101341)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678.397,88 RON
Valoare atribuită
3.237.230 RON
Data publicării
03.08.2022 15:49
Anunț de atribuire
SCNA1076135
Termen limită
12.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1155617

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALS BETON SRL CUI 13101341
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.237.230 RON

din 1.678.397,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.