Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Furnizarea unui microbuz electric și a unei stații de încărcare în cadrul proiectului “ACHIZIȚIONARE MICROBUZE NEPOLUANTE (ZERO EMISII GAZE DE EȘAPAMENT) PENTRU UTILIZAREA ÎN SCOP COMUNITAR PENTRU COMUNELE DUMBRĂVENI ȘI SIMINICEA”
- Număr anunț
- CN1057380
- Autoritate contractantă
- Comuna Siminicea (CUI 4327499)
- Furnizor / câștigător
- PACIFIC TUR SRL (CUI 15712368)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230.675 RON
- Valoare atribuită
- 1.160.000 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1121054
- Termen limită
- 11.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 136-434368
- Documentație de atribuire
- DF1184974
Documente
Documentația de atribuire
- 1. CS.pdf.p7s
- 2. Modele Formulare Siminicea rev 1.doc.p7s
- 3. model contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1184974.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PACIFIC TUR SRL CUI RO 15712368
Valoare atribuită
1.160.000 RON
din 1.230.675 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 70.675 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.