Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Achiziţionarea prin leasing financiar, a 15 autobuze hibrid Diesel-Electric de 18m lungime
- Număr anunț
- CN1057362
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- RAIFFEISEN LEASING IFN SA (CUI 11972373)
- Cod CPV
- 34121200-3 · Autobuze articulate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.043.750 RON
- Valoare atribuită
- 40.927.788,36 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117745
- Termen limită
- 22.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 136-433753
- Documentație de atribuire
- DF1184507
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. CUI RO41032158
Asociați 1
RAIFFEISEN LEASING IFN SA CUI RO 11972373
Valoare atribuită
40.927.788,36 RON
din 44.043.750 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 3.115.961,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.