Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat
Servicii de curățenie la sediile administrative ale Distribuție Energie Electrică Romania – Sucursala Bistrița
- Număr anunț
- CN1045691
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.000 RON
- Valoare atribuită
- 133.005,46 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2022 08:30
- Anunț de atribuire
- CAN1089841
- Termen limită
- 05.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1155492
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RCT STARK SRL CUI RO 19344986
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOVO CLASS SRL-D CUI 32279559
Valoare atribuită
133.005,46 RON
din 170.000 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 36.994,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.