Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de servicii de “Întreținere instalații de semaforizare, procurare/confectionare, montare, întreținere și reparații indicatoare rutiere în Municipiul Arad”
- Număr anunț
- CN1045677
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- ALTIMATE S.A. (CUI 33870323)
- Cod CPV
- 50232200-2 · Servicii de intretinere a semafoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.740.160,47 RON
- Valoare atribuită
- 12.737.059,94 RON
- Data publicării
- 04.08.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089510
- Termen limită
- 07.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 150-428905
- Documentație de atribuire
- DF1155468
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIMATE S.A. CUI 33870323
Valoare atribuită
12.737.059,94 RON
din 12.740.160,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro