Atribuită
Anunț de participare
Platforme electroizolante
- Număr anunț
- CN1057530
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- SIROD S.R.L. (CUI 9801207)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.820 RON
- Valoare atribuită
- 74.820 RON
- Data publicării
- 18.07.2023 16:27
- Anunț de atribuire
- CAN1115873
- Termen limită
- 21.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185225
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIROD S.R.L. CUI RO 9801207
Valoare atribuită
74.820 RON
din 74.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro