Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Elaborare documentatie de proiectare (SF+PTh+CS+DTAC) privind lucrari de investitii in instalatiile electrice de medie si joasa tensiune din zona Moldovei - 3 Loturi

Număr anunț
CN1057508
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
ROGOTEHNIC SRL (CUI 37659257)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423.200 RON
Valoare atribuită
421.084 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
20.07.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1114574
Termen limită
29.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 139-442947
Documentație de atribuire
DF1185146

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 421.084 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Proiectare faza (SF+PTh+CS+DTAC) privind 6 lucrari de: Moderni… ROGOTEHNIC 341.484 RON
2 Proiectare faza (SF+PTh+CS+DTAC) : Inlocuire Post de Transform… ROGOTEHNIC 39.800 RON
3 Proiectare faza (SF+PTh+CS+DTAC) : Modernizare Post de Transfor… ROGOTEHNIC 39.800 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROGOTEHNIC SRL CUI RO37659257

Valoare atribuită

421.084 RON

din 423.200 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.116 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.