Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

Refacere protecție aducțiune Brătei în zonele de eroziune incipientă

Număr anunț
CN1057472
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
MLM MARMEN SPED SRL (CUI 35626563)
Cod CPV
45252125-0 · Lucrari de anrocament (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.655,35 RON
Valoare atribuită
32.790,45 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
17.07.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1113977
Termen limită
22.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184907

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MLM MARMEN SPED SRL CUI RO35626563

Valoare atribuită

32.790,45 RON

din 33.655,35 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 864,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.