Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat

Trusa de scule electroizolante pentru electricieni

Număr anunț
CN1057443
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.739.400 RON
Valoare atribuită
1.601.586 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
17.07.2023 08:27
Anunț de atribuire
CAN1117268
Termen limită
20.10.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1184950

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635

Valoare atribuită

1.601.586 RON

din 1.739.400 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 137.814 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.