Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanta si interventie accidentala la sistemul de reglaj electrohidraulic aferent turbine F1 L 150 MW nr.2, Cod CPV 50532000-3
- Număr anunț
- CN1057632
- Autoritate contractantă
- Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
- Furnizor / câștigător
- ICPET INTROMETIC SRL (CUI 21085565)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229.400 RON
- Valoare atribuită
- 252.337 RON
- Data publicării
- 21.07.2023 08:20
- Anunț de atribuire
- CAN1110615
- Termen limită
- 21.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185416
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICPET INTROMETIC SRL CUI 21085565
Valoare atribuită
252.337 RON
din 229.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro