Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Contract de furnizare Upgrade infrastructură PKI

Număr anunț
CN1057617
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571.750 RON
Valoare atribuită
566.332,25 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
20.07.2023 18:00
Anunț de atribuire
CAN1114812
Termen limită
21.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1185484

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CERTSIGN SA CUI ro18288250

Valoare atribuită

566.332,25 RON

din 571.750 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 5.417,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.