Atribuită
Anunț de participare
Reactualizare Studiu de Fezabilitate pentru obiectivul de investitii: ''Amenajarea raurilor Arges si Dambovita pentru navigatie si alte folosinte''
- Număr anunț
- CN1045709
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
- Furnizor / câștigător
- AQUA PROCIV PROIECT SRL (CUI 8594855)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.997.405,78 RON
- Data publicării
- 05.08.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096672
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 13.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 151-433394
- Documentație de atribuire
- DF1155476
Documente
Documentația de atribuire
- 1. sinteza 2012.zip
- 2. deviz general.zip
- 3. analiza econom - fin.zip
- 4. aviz CTE MTI nr. 71 80 din 19.07.2012 SF CDB-signed.pdf
- 5. aviz CIALPINL nr. 42 din 07.08.2012-signed.pdf
- CAIET DE SARCINI NR 10850-signed.pdf
- CONTRACT DE SERVICII MODEL-signed.pdf
- COPERTA-signed.pdf
- FisaDate_DF1155476.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- FORMULARE-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AQUA PROCIV PROIECT SRL CUI RO 8594855
Subcontractanți 14
ACA ZOORK PROJECT CUI 37836928
DONPREST COM SRL CUI RO5794140
GEOSOND SA CUI RO 5625027
GLIGOR CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 37330822
HIDROTIM SA CUI 1828800
INCDPAPM-ICPA BUCURESTI CUI RO18107639
INTERACTIVE TRANSPORT PLANNING SRL CUI RO33896790
SAN ELECTROTERM GRUP SRL CUI 15344614
EXVAL CONT SRL CUI 9646103
Serviciul Public Directia de Cultura Oltenita CUI 41522974
TOPO MINIERA SRL CUI RO 25639310
TRANS AR TRUST INSTALAŢII S.R.L. CUI RO 30519523
VAMIG SRL CUI RO 3959721
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Subcontractanți 3
ATELIER 3 AU DESIGN SRL CUI 16357906
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
MUZEUL DUNARII DE JOS CALARASI CUI 3466340
Valoare atribuită
5.997.405,78 RON
din 6.000.000 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
5 licitații deschise pe 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.