Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat

Achizitia de motorina pentru desfasurarea lucrarilor agricole la SCDA Caracal

Număr anunț
CN1045710
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184.873,95 RON
Valoare atribuită
1.853.800 RON 15,2% sub estimat
Data publicării
05.08.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1089650
Termen limită
12.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 151-431481
Documentație de atribuire
DF1155425

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

1.853.800 RON

din 2.184.873,95 RON estimat 15,2%

Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 331.073,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.