Atribuită
Anunț de participare
Reparatie subansamble corp RC 12 MW aferent grupului energetic nr. 4, transport pompa tip CHTD 7/6 – un ansamblu si montaj la grupul energetic nr. 4 al SE ROVINARI
- Număr anunț
- CN1045696
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- SOCEND IND S.A. (CUI 11943106)
- Cod CPV
- 50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.603.390 RON
- Valoare atribuită
- 2.603.390 RON
- Data publicării
- 05.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1087896
- Termen limită
- 23.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 151-433382
- Documentație de atribuire
- DF1155473
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCEND IND S.A. CUI RO 11943106
Valoare atribuită
2.603.390 RON
din 2.603.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro