Atribuită
Anunț de participare
Contract de achiziție publică lucrǎri pentru Realizare banda de preselecție pentru circulația rutieră și refacere acoperire Valea Zalǎului pe tronsonul afectat de realizarea investiției ,,Pietonizare strada Unirii”
- Număr anunț
- CN1057758
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 876.653,81 RON
- Valoare atribuită
- 876.514,32 RON
- Data publicării
- 27.07.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1112073
- Termen limită
- 25.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 144-456746
- Documentație de atribuire
- DF1185738
Documente
Documentația de atribuire
- 0.Caiet de sarcini banda.PDF.p7s
- 3.Formulare Pietonizare-Banda.doc.p7s
- 4.Contract de lucrari- propunere Banda.pdf.p7s
- FisaDate_DF1185738.pdf
- Partea desenata.7z.p7s
- Partea scrisa.7z.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 1
DELCAR SRL CUI RO 17539345
Valoare atribuită
876.514,32 RON
din 876.653,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro