Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE „ TESTE COMPATIBILE CU APARAT BIOCHIMIE RAPIDA SEAMATY-20 KIT COMPLET ANALIZE ELECTROLOTI SI GAZE IN SANGE 35 PARAMETRI CARD EDAN /epoc TESTE TROPONINA/PROCALCITONINA/D-DIMER COMPATIBILE CU ANALIZOR FIA 800

Număr anunț
CN1057743
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39484429)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.228.160 RON
Valoare atribuită
2.228.160 RON
Data publicării
27.07.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1113781
Termen limită
22.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 144-458784
Documentație de atribuire
DF1185852

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 2.228.160 RON Adjudecat: 2.228.160 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 TESTE COMPATIBILE CU APARAT BIOCHIMIE RAPIDA SEAMATY-20 KIT COM… 685.440 RON GLOBAL POCT SOLUTIONS 685.440 RON
2 CARD EDAN /EPOC /Paneluri pentru determinari simultane paramet… 310.800 RON SANPRODMED S.R.L. 310.800 RON
3 TESTE COMPATIBILE CU APARAT BIOCHIMIE SEAMATY PANEL REACTIVI BI… 669.600 RON OPEN MIND LABORATORY S.R.L. 669.600 RON
4 Cartus de masurare Lac (400 teste) RP500 WASH / WASTE CARTIDGE 396.720 RON Sante International 396.720 RON
5 TESTE TROPONINA PROCALCITONINA D-DIMER 165.600 RON GLOBAL POCT SOLUTIONS 165.600 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.228.160 RON

din 2.228.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.