Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,4% sub estimat
EFICIENTA ENERGETICA SI UTILIZAREA ENERGIEI DIN SURSE REGENERABILE PENTRU CONSUMUL PROPRIU LA NIVELUL APA TARNAVEI S.A.
- Număr anunț
- CN1057731
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Furnizor / câștigător
- ELNET INSTAL SRL (CUI 20087045)
- Cod CPV
- 09331200-0 · Module solare fotovoltaice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.886.656,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.633.483,40 RON 43,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1113940
- Termen limită
- 29.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 144-458610
- Documentație de atribuire
- DF1185702
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELNET INSTAL SRL CUI 20087045
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VISUAL FAN S.A. CUI RO14724950
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Asociați 1
MACO CONSTRUCT SRL CUI RO 23861212
Valoare atribuită
1.633.483,40 RON
din 2.886.656,46 RON estimat
43,4%
Adjudecat la 56,6% din estimat · economie 1.253.173,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.