Anulată Anunț de participare

Executie de lucrari: LOT 1 "Reabilitare fațade și învelitoare la imobilul situat în Oradea, str.Aurel Lazăr nr. 3" LOT 2 "Reabilitarea fațadelor, schimbare acoperiș și reparații tâmplărie, organizare de șantier și semnalistică firme, str. Libertății nr. 2-4, Oradea, jud. Bihor" LOT 3 "Reabilitare fațade și învelitoare la imobilul situat în Oradea str.Iosif Vulcan nr. 3" 4230487/2023/49

Număr anunț
CN1057720
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.176.646,28 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
26.07.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1110902
Termen limită
01.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 144-461813
Documentație de atribuire
DF1185665

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 4.176.646,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reabilitare fațade și învelitoare la imobilul situat în Oradea… 933.819,41 RON Anulat
2 Reabilitarea fațadelor, schimbare acoperiș și reparații tâmplăr… 2.635.955,84 RON Anulat
3 Reabilitare fațade și învelitoare la imobilul situat în Oradea… 606.871,03 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.