Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft bibliorafturi dublu plastifiat plastefiat 7.5 cm 75 mm A4 cu margine metalica B4U VERDE

Număr anunț
DA35845766
Autoritate contractantă
SC MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
310,80 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,80 RON