Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furmizare și montaj echipamente pentru obiectivul de investiție “Sistem de monitorizare și siguranță a spațiului public, în comuna Mândra, județul Brașov” finantat prin Planul National de Redresare si Rezilienta, Componenta C10 - Fondul local, Investitia I.1.2. - Asigurarea infrastructurii pentru transportul verde - ITS/alte infrastructuri TIC

Număr anunț
CN1057676
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Furnizor / câștigător
A.C. COMFORT & SAFETY SYSTEMS SRL (CUI 29861262)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425.313,47 RON
Valoare atribuită
1.422.465 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
23.07.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1116513
Termen limită
25.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 142-454715
Documentație de atribuire
DF1185593

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.422.465 RON

din 1.425.313,47 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.848,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.