Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
HD-CL- G6 -Infiintare si reabilitare conducte de transport, statii de pompare, statii de clorinare, rezervoare in comunele Santamaria Orlea, Totesti, Rau de Mori, Sarmizegetusa, Gen. Berthelot, Rachitova si infiintare retea de distributie Barastii Hategului
- Număr anunț
- CN1057854
- Autoritate contractantă
- APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.162.938 RON
- Data publicării
- 29.07.2023 11:00
- Termen limită
- 20.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 146-467562
- Documentație de atribuire
- DF1186003
Documente
Documentația de atribuire
- 1. CU.zip.p7s
- 1.Plan de incadrare.zip.p7s
- 2.Aductiuni.zip.p7s
- 2. Calitatea_apei.zip.p7s
- 3.GA.zip.p7s
- 4. Studii_topo.zip.p7s
- 5. Studii_hidrologice.zip.p7s
- 6. Rapoarte_tehnice_structuri.zip.p7s
- 8. Avize obtinute.zip.p7s
- Borderou planse_HD-G6.pdf
- Capitolul 0-Fisa de date si Formulare.zip.p7s
- Capitolul 1-Acord contractual.zip.p7s
- Capitolul 2- Specificatii.zip.p7s
- Capitolul 4 - Liste.zip.p7s
- FisaDate_DF1186003.pdf
- HD-G6 - Informatii care fac parte din Contract_rev_1.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ROM ADRIA PREST CONSTRUCT SRL CUI RO 3952774
Asociați 3
ECOAPA DESIGN SRL CUI RO35157017
INSTALATII GEVIS SRL CUI RO 5452945
PROMETAL LOGISTIC S.R.L. CUI RO32471561
Terți susținători 1
S.C. VIALES Y OBRAS PUBLICAS S.A. CUI A 16199374
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROM ADRIA PREST CONSTRUCT SRL CUI RO 3952774
Asociați 3
ECOAPA DESIGN SRL CUI RO35157017
INSTALATII GEVIS SRL CUI RO 5452945
PROMETAL LOGISTIC S.R.L. CUI RO32471561
Terți susținători 1
S.C. VIALES Y OBRAS PUBLICAS S.A. CUI A 16199374
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.