Atribuită
Anunț de participare
Standuri pentru laborator și instrumente de măsurare și control
- Număr anunț
- CN1057819
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 39162200-7 · Materiale si echipamente de pregatire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.325 RON
- Valoare atribuită
- 208.325 RON
- Data publicării
- 26.07.2023 09:40
- Anunț de atribuire
- CAN1112471
- Termen limită
- 25.08.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1185944
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Criterii si factori de evaluare Standuri pentru laborator.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Standuri laborator control si instrumente masura.pdf.p7s
- FisaDate_DF1185944.pdf
- Formular Propunere tehnica -Standuri pentru laborator.docx.p7s
- Model contract Standuri pentru laborator.pdf.p7s
- modele formulare.doc.p7s
Loturi (2)
Estimat: 208.325 RON Adjudecat: 208.325 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Standuri pentru laborator de verificări PRAM | 32.200 RON | ASTI AUTOMATION | 32.200 RON |
| 2 | Instrumente de măsurare și control | 176.125 RON | ARC BRASOV S.R.L. | 176.125 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTI AUTOMATION SRL CUI RO 14660090
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
208.325 RON
din 208.325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro