Atribuită
Anunț de participare
Reparaţii schimbătoare de căldură pentru motoare diesel LDE 2100 CP, motoare diesel LDH 1250 CP, respectiv transmisii hidraulice LDH 1250 CP
- Număr anunț
- CN1045906
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- S.C.M. LEMN METAL REGHIN (CUI 1234271)
- Cod CPV
- 50221000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a locomotivelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.216 RON
- Valoare atribuită
- 53.216 RON
- Data publicării
- 09.08.2022 10:10
- Anunț de atribuire
- CAN1089978
- Termen limită
- 14.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1155991
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SCM LEMN METAL CUI RO1234271
Valoare atribuită
53.216 RON
din 53.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro