Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
Proiectare și execuție lucrări „Reabilitare DJ 171A Suciu de Sus – Groșii Țibleșului”
- Număr anunț
- CN1057779
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Cod CPV
- 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.319.972,78 RON
- Data publicării
- 27.07.2023 13:00
- Termen limită
- 18.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 144-460175
- Documentație de atribuire
- DF1185731
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1185731.pdf
- S_I Ajustarea pretului.pdf.p7s
- S_I Criterii de atribuire DJ 171A Suciu de Sus_Grosii Tiblesului.pdf.p7s
- S_I Experienta similara drumuri valoare DJ 171A.docx.p7s
- S_II Caiet de sarcini DJ 171A.pdf.p7s
- S_II CU si avize.7z.p7s
- S_II DALI parte scrisa si parte desenata DJ 171A.7z.p7s
- S_II DJ 171A Referatele verificatorilor.7z.p7s
- S_II Expertize tehnice poduri DJ 171A.7z.p7s
- S_II Ghidul-Solicitantului-521.zip.p7s
- S_III Draft contract DJ 171A.pdf.p7s
- S_II Studii de teren - ACB - expertiza drum.7z.p7s
- S_I Modalitate constituire GP si GBE.docx.p7s
- S_IV Anexa Centralizat ofertei-Lista de preturi-Grafic esalon plati DJ 171A.xls.p7s
- S_IV Anexa grafic DJ 171A Suciu de Sus - Grosii Tiblesului.xls.p7s
- S_IV Anexe DJ 171A.pdf.p7s
- S_IV Formulare calificare.doc.p7s
- S_IV Formulare OF.doc.p7s
- S_IV Formulare PT.doc.p7s
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
OPENTRANS SRL CUI RO15219174
Asociați 6
EURODRUM COM SRL CUI RO17714993
FQ BIOMAX CONSTRUCT S.R.L. CUI 33120968
INFRA EXPERT CUI 204342601
PONTIS CONCEPT DESIGN SRL CUI RO29520230
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
VETECONS PROIECT S.R.L. CUI 41462830
Subcontractanți 5
ACVADESIGN SRL CUI RO36636956
CALORIA SRL CUI RO 247885
CLANLOLA SRL CUI 28942121
BUDA-ETAP S.R.L. CUI RO 6983899
FOC PROTECT EXPERT SRL CUI RO 13728155
Terți + subcontractanți 1
MEM PROJECT CONSTRUCT SRL CUI 30833576
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GROUP CONCIF SRL CUI RO14311791
Terți susținători 1
RIA DESIGN CONSULTING SRL CUI 24541003
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DIFERIT AG S.R.L. CUI RO25113978
Asociați 1
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Subcontractanți 8
DASUS POWER SRL CUI 36124913
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923
EUROTEST SRL CUI 24508996
MUZEUL JUDETEAN DE ISTORIE SI ARHEOLOGIE CUI 3694977
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
QUANTUM INSTAL S.R.L. CUI 37681920
TEL PROIECT SRL CUI RO 33948899
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Valoare estimată
48.319.972,78 RON
Deschise acum pe acest cod
77 licitații deschise pe 45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si …
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.