Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Contract de furnizare echipamente medicale in cadrul Proiectului Modernizarea, extinderea și dotarea ambulatorului integrat SCJU Timișoara
- Număr anunț
- CN1057784
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.582.229,52 RON
- Valoare atribuită
- 6.294.400 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116163
- Termen limită
- 29.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 144-461904
- Documentație de atribuire
- DF1185757
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 6.582.229,52 RON Adjudecat: 6.294.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ecograf | 1.053.945,12 RON | VICI EVOLUTION S.R.L. | 1.053.000 RON ↓0,1% |
| 2 | Computer tomograf | 3.150.000 RON | GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA | 3.100.000 RON ↓1,6% |
| 3 | Unitate multifunctionala ORL | 236.841,60 RON | Anulat | — |
| 4 | Sistem de mamografie cu tomosinteza | 2.141.442,80 RON | PAPAPOSTOLOU S.R.L | 2.141.400 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICI EVOLUTION S.R.L. CUI 42981274
Subcontractanți 1
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
6.294.400 RON
din 6.582.229,52 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 287.829,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.