Atribuită
Anunț de participare
,,Achiziția de vehicule nepoluante pentru comuna Baru, județul Hunedoara”
- Număr anunț
- CN1057927
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARU (CUI 4521427)
- Furnizor / câștigător
- DMV AVIATECH SRL (CUI 27562973)
- Cod CPV
- 34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.922.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.922.440 RON
- Data publicării
- 30.07.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1118157
- Termen limită
- 04.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 147-469769
- Documentație de atribuire
- DF1186290
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini microbuze electrice-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1186290.pdf
- FORMULARE MICROBUZE-semnat.pdf.p7m
- instructiuni pentru ofertanti - microbuze electrice-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DMV AVIATECH SRL CUI RO 27562973
Valoare atribuită
4.922.440 RON
din 4.922.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro