- Număr anunț
- SCN1112310
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA BACAU (CUI 24703687)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.404 RON
- Valoare atribuită
- 93.403,84 RON
- Data publicării
- 10.08.2022 08:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1075121
- Termen limită
- 22.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156097
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. CUI RO15934070
Valoare atribuită
93.403,84 RON
din 93.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro