Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de servicii de reparare a autovehiculelor blindate
- Număr anunț
- CN1045914
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.553.965,83 RON
- Data publicării
- 11.08.2022 15:01
- Anunț de atribuire
- CAN1091694
- Termen limită
- 16.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 155-443305
- Documentație de atribuire
- DF1156084
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Valoare atribuită
1.553.965,83 RON
din 1.200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro