Atribuită
Anunț de participare
Achiziţie publică de echipamente și licențe, având ca obiect achiziția de echipamente IT de tip routere, switch de interconectare, inclusiv conectica aferentă, consolă de management centralizat pentru routere şi instruirea utilizatorilor sistemului integrat de comunicaţii a Ministerului Public în cadrul proiectului „Îmbunătățirea infrastructurii de comunicații a Ministerului Public (PÎCCJ, DNA și
- Număr anunț
- CN1057999
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.993.240 RON
- Valoare atribuită
- 6.993.120 RON
- Data publicării
- 03.08.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1117894
- Termen limită
- 11.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 149-474563
- Documentație de atribuire
- DF1186271
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE Min Public_echipamente IT semnat.pdf
- CS_PNRR_Routere.pdf
- FisaDate_DF1186271.pdf
- Fisa de date semnata.pdf
- Formulare 1-14 + Draft contract semnat.pdf
- Formulare 1-14 final + contract.docx
- Instructiuni catre ofertanti semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Valoare atribuită
6.993.120 RON
din 6.993.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro