Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare materiale sanitare – Set consumabile pentru incarcare si injectare automata a substantelor de contrast, compatibil 100% sau echivalent cu injectorul marca Medrad / Bayer model Salient Dual Head ( CT Lab.integrat)
- Număr anunț
- CN1046018
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.640 RON
- Valoare atribuită
- 569.880 RON
- Data publicării
- 11.08.2022 10:48
- Anunț de atribuire
- CAN1090855
- Termen limită
- 14.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156323
Documente
Documentația de atribuire
- 1. PROPUNERE ACORD CADRU - sg.op.-semnat.doc.p7m
- 2. MODEL CONTRACT fara garantie-semnat.doc.p7m
- 3. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- 4. CAIET DE SARCINI -semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1156323.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Valoare atribuită
569.880 RON
din 350.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro